Full Life

Онлайн курс

 (тайм менеджмент, життєва позиція,

самомотивація,  досягнення цілей,

особиста продуктивність)

 

 

– як перестати топцювати

на місці і реалізувати себе;

як підвищити свою ефективність

і досягти поставленої мети;

– як не пропустити життя повз себе

і відчути його справжній смак.

Почни вже сьогодні

отримувати від життя кайф!

Якщо набридло спостерігати в соцмережах як змінюється життя інших і Ви готові змінити своє, бажаєте жити яскраво і всигати більше, тоді ознайомтесь з програмою курсу нижче.

В чому проблема?

Чи бувало колись у вас відчуття, що ви багато чого не встигаєте зробити, що навколо вас вирує життя, а ви ніби стоїте осторонь і спостерігаєте за тим що відбувається. Вам дуже хочеться не відставати і йти слідом, щоб не пропустити чогось важливого, але розумієте, що рухаєтесь за надто повільно, щоб встигнути за цим “життєвим поїздом.”

Це відчуття посилюється ще більше, коли ви зустрічаєте навколо себе людей (однокласників, знайомих) життя якйх інтенсивне, насиччине та цікаве. Часто дивуємось як одні люди встигають поміняти три роботи і розпочати власну справу в цей час як інші не можуть знайти жодної, як одні подорожують світом і ще й встигають  непогано заробляти, а інші  при цьому не вилазять з офісів і жаліються на обставини, коли одні сімї знаходять час і можливість на відпочинок, подорожі та розваги а інші заледви встигають розібратись з повсякденними справами.


В чому ж причина того, що більшість людей не можуть зробити того що є насправді потрібним, того, що є для них справді важливим, що зможе підняти їх на рівень вище і розкрити нові горизонти?

І тут справа не в самих людях їх характері чи темпераменті, і не в унікальних знаннях чи уміннях – а в їхньому ставлені до того що їх оточує.

Якщо вас не задовільняє місце де ви знаходитись то змініть його, ви ж не дерево – сказав колись Джим Рон.  Памятайте, що тільки від вас залежить, як ви будете жити, що ви зможити дати своїм близьким, і чи будуть вас поважати інші і тільки у вахих силах це змінити.

Боггато хто не може зробити навіть першого кроку у вирішені справді важливих завдвнь для себе і постійно відкладають їх на “кращі часи” а ті хто почав цей шлях зупиняються на першій й же перешкоді і кажуть що це не для них.

Можна багато вчитися, планувати, думати, говорити, проектувати, мріяти але не робити при цьому жодних дій – то це даремно витрачений час. Справи вирішуються  конкретними діями і ніхто окрім вас їх робити не буде.

Я вже сам переконався у істиності даних слів і хочу це донести до вас.

Як казав один з найулюбленіших моїх письменників Марк Твен – “Через двадцять років ви більше жалкуватимите про те що ви не зробили ніж про те що зробили, тому відкиньте сумніви, забирайтеся геть з безпечної гавані, ловіть подорожній вітер усіма вітрилами – мрійте, досліджуйте, відкривайте!”

Декілька слів про мене як автора даної програми

Мене звати Дмитро Пецкович

Я мандрівник, викладач, блогер.

Основними сферами моєї діяльності є:

 

  • туризм та самостійні подорожі;

  • саморозвиток та особиста ефективність;

  • онлайн пілприємництво.

Автор проекту full-life.com.ua

Люблю те чим займаюсь і вірю в результат 🙂

Що потрібно зробити щоб відбулися зміни?

Часто від людей можна почути такі слова: це не для мене, це надто складно, мені бракує досвіду, я цього не зможу зробити,  я цього ніколи не робив тому в мене може не вийти ……..тощо. Багато хто це говорить навіть не спрбувавши зробити першого кроку.

це відбувається тому, що більшість людей схильні недооцінювати своїх можливостей і уникають складних і некомфортних для себе ситуацій. Надіються і чекають що все якось само собою вирішеться.

Але ж так не буває!


 Декілька років тому я десь прочитав просту але дуже глибоку за змістом фразу англійською “A little progress every day adds to big results” – маленький прогрес кожного дня приводить до великих результатів. Вона мені відразу глибоко засіла в голові і з часом, несподівано для мене самого, стала моїм життєвим кредом. І завжди коли у мене настає апатія зневіра  чи небажання щось робити я повторюю собі цей вираз і мінімум завжди виконую.

Насправді це не є так складно. Гляньте самі.

  • Якщо кожного дня вивчати одне речення іноземною мовою то до кінця року ви будете знати з65 речень – достатньо для елементарного порозуміння з носіями мови.

  • Якщо кожного дня писати по одній сторінці тексту то до кінця року буде написана книжка на 365 сторінок.

  • Якщо кожного дня вивчати по одному танцювальному елементу танго а потім їх щодня повторювати то до кінця коку ви будете професійним танцюристом.

  • якщо щодня робити по одному кроці назістріч своїй мрії то цілком можливо що до кінця року вона стане реальністю.

Цей список можна продовжувати до безкінечності у різних сферах життя.

І це лише той мінімум, ті маленькі прогреси кожного дня, які не заберуть багато часу, але їх регулярність призведе до бажаного успіху.


І ще одне –  памятайте про правело 72 годин, за яким якщо конкретне рішення не прийняте на протязі перших 72 годин то вірогідність його прийняття в подальшому наближається до нуля.

Не відкладайте на потім те що можна зробити зараз – це погана звичка. Є такі слова паразити, які набагато шкідливіші за “матюки” як от пізніше, потім, завтра, наступного разу, якось, буде видно, з понеділка, які потрібно по можливості виключати із свого лексикону.

 

ВИХІД Є!

Чіткий покроковий план прогресивних дій, який підніме ваше життя на якісно новий рівень


Пропоную почати діяти вже зараз і пройти 5-ти тижневий онлайн курс разом з іншими учасниками програми

Програма практична і складена тпким чином, що у вас не буде можливості уникнути реальних змін. Доведеться працювати і виконувати домашні завдання – але це той шлях, який повинен пройти кожен.

Що ви отримаєте після опрацювання курсу Шлях Ефективності