MassageLearningPro –

 

професійні курси масажу

 

Тут отримаєш більше

Про курс

 • MassageLearningPro призначений для людей, які хочуть отримати результат від своєї роботи.
 • Програма курсу розрахована на три місяці навчання, більша частина якого – практична робота.
 • У нашому розпоряджені є два спеціально облаштовані зали: для лекційних занять  та для практичної роботи, що дозволяє нам якісно викласти матеріал, а кожному учаснику можливість проводити практичні заняття.
 • Курси проводять досвідчені практикуючі фахівці, які працюють у провідних лікувальних комплексах Трускавця.
 • Заняття проводяться три рази на тиждень у післяробочий час.
 • Місце проведення м. Дрогобич.

В чому проблема і чому фахівцями стають не всі?

 

 • Бажаєте навчитись добре робити різні види масажу? Хочете стати кваліфікованим та затребуваним фахівцем, який зможе надавати якісні послуги і допомагати людям?

 • Ви багато знаєте про масаж і техніку його проведення, але на практиці все ж не володієте достатніми навичками та почуваєте себе невпевнено.

 • А може Ви маєте практичні навики роботи масажу, але не знаєте в яких ситуаціях і за яких умов слід їх застосовувати, а за яких – масаж може зашкодити.

Якою б не була ситуація, її можна виправити.

Ви можете стати фахівцем високого рівня, діяльність якого приноситиме людям користь. Для цього потрібні лише бажання та трохи часу.


Чи знаєте Ви багато людей, які дійсно являються фахівцями у своїй справі? Насправді таких людей не так уже й багато, а тому чутки про них поширюються швидко,  Саме тому робота одних цінується краще ніж робота інших. Саме тому до одних клієнти стають в чергу, а інші  сидять без роботи. Все справедливо, хіба ні? Якщо Ваша робота приносить людям користь, є для них цінною чи допомагає вирішити їх проблеми – то багато з них, не вагаючись, готові витягнути свої гаманці і заплатити вам за це.

Що потрібно для того, щоб стати фахівцем, до якого захочуть звертатись люди?

 1. Ваша робота повинна приносити результат
 2. Могти дати цінні рекомендації та допомогти у вирішені конкретної проблеми
 3.  Працювати виключно в межах своєї компетенції та нести відповідальність за свої дії
 4. Постійно розвиватись. Удосконалювати та оновлювати свої знання та технічні навички.
 5. Націлюватись на довготривалу результативну роботу з клієнтами, а не на однорозових послугах

MassageLearningPro – це вагомий крок у правильному напрямку

Що ви отримаєте від курсу MassageLearningPro?

 

 1. Грунтовні знання, які вам стануть потрібні у подальшій практичній діяльності.
 2. Навчитесь різним технічним прийомам масажу.
 3. Відповіді на всі теоретичні чи практичні питання, які у вас виникнуть.
 4. Масу позитивних вражень від проходження програми та постійне спілкування з однодумцями
 5. Сертифікат про закінчення курсів, а для найкращих рекомендації по працевлаштуванню.

Іван Іванович Пецкович

Магістр з фізичної реабілітації, викладач. Практикуючий фізіотерапевт, кінезотерапевт. Фахівець в області лікувального масажу з різними категоріями пацієнтів.

Досвід роботи масажистом у лікувальних закладах Трускавця та закордоном.

Розробник курсу MassageLearningPro.

Хто проводить курс?

preimushhestva_pokupok_v_polshe

Іван Романович Прокопів

Практикуючий масажист з медичною освітою, викладач.

Майстер інструментально банкового масажу, гречаного масажу, лімфодренажного, російського спа масажу, дитячого масажу, стоун масажу,медового масажу, антицелюлітного масажу,аромомасажу, класичного масажу,спортивного масажу.

Фахівець МММТ.

 


Після проходження програми Ви:

 • вільно володітимете різними технічними прийомами масажу, з яких виберете для себе найбільш оптимальні.
 • запозичете досвід практикуючих фахівців, який перевірений багатьма роками роботи та численними пацієнтами
 • зможете працювати з різними категоріями людей і найголовніше,  знатимете, як їм допомогти.
 • своєю роботою зможете принести людям користь, що в даній сфері є найважливішим

А ось так проходять наші заняття

Ось що говорять учасники курсу MassageLearningPro

Хочу подякувати за чудовий семінар який відбувся 15 вересня 2019 року 👉 в школі професійного масажу “MASSAGE LEARNING PRO” 👈 НАДЗВИЧАЙНО величезна вдячність викладачу Київської Академії масажу Олександру Моїсеєнко.Чемпіону першого чемпіонату України з масажу та просто чудовій людині, яка вміє зацікавити групу та мотивувати її на використання знань на практиці.
Олесандр Моїсеєнко людина,яка має такий великий досвід для нас відкрив багато чого нового.Семінар залишив багато позитивних вражень .Дякуємо за чудову атмосферу,приємне знайомство.Від щирого серця 💓дякую Олександру за допомогу😘(мою біль як рукою зняло)за поради.
Щиро рада що побувала на цьому навчанні (очікую нових семінарів). А також Бажаю школі “MASSAGE LEARNING PRO” та Івану Прокопів процвітання,щоб по більше людей приїхали і побачили,які чудові знання можна отримати у цій школі.
Я досі під враженням,тому всім РЕКОМЕНДУЮ!!! Приходьте ,навчайтесь не пожалкуєте!!! Дізнавайтесь багато нового……

Христина Савула-Козловська

Хочу подякувати професійнній школі масажу Massage Learning Pro, за цих два місяця навчання, які пройшли, як один день, за високий рівень здобутих знаннь і різних видів масажу. Також окремо хочу висловити подяку нашому Керівнику Програми Прокопіву Івану, за плідну працю з нами за проходження класної практики, і за професіоналізм з його сторини і гарний підхід до студентів. Щиро Дякую!!!Рекомендую всім школу Massage Learning Pro!

Юрій Кузик

Я прийшла на курси з метою навчитися масажу, не маючи ні найменшого уявлення як це робиться! Багато на курсах мене приємно здивувало …Навчання проходило на високому професійному рівні – як вичитка теоретичного матеріалу, так і практичні заняття. Хочу подякувати керівнику курсів за створення приємної та дружньої атмосфери та чудове спілкування під час занять!!! Після закінчення по любих питаннях можна звернутися за порадою, прийти в гості. Дуже дякую!!!

Ельміра

Пишучи цей пост, хочеться вмістити багато слів подяки, вражень та емоцій які супроводжували впродовж курсу. Починаючи з перших занять, теоретичних лекцій, де давали максимум інформації у доступній формі, так як медиків серед нас було не так багато 😊влаштували атмосферу друзів, а згодом колег, де кожен міг справді відчути себе масажистом 💪🏻 весь курс пройшов на позитиві, легкості та невимушеності, чесно то повторила б ще 😅 дякую, за друзів, знання та за основу!!

Таня

Хочу висловити щиру подяку викладачам школи Івану Пецковичу та Івану Прокопіву за несамовиту працю в галузі здоров’я та краси. Це справжні майстри, чудові люди ,захоплені своєю справою. Саме через їхнє бажання навчити,передати свої знання та вміння, оволодіти технікою масажу може кожен нелінивий.
Індивідуальний підхід до кожного, доступність,терпеливість, вимогливість, – це той неповний перелік характеристик вчителів , завдяки яким я навчилася робити масаж.

Христина Хомяк

для мене курси масажу дали змогу вивчити шось нове…абсолютно необізнане для мене…це було дуже цікаво…уроки проходили швидко і пізнавально….весело і цікаво…а найголовніше це доступність пояснення…коли хтось чогось не розумів, чи шось не получалось, наші викладачі гарно і доступно все пояснювали і показували як індивідуально так і для всіх.

Роман

Завершив курси масажу . Можу сказати тільки : дякую і браво!!! Дуже задоволений навчанням. Викладачі знаходять підхід до кожного. Групи маленькі (6-7 чоловік) , що дає можливість на протязі заняття, яке триває близько 2-3-х годин, добре опрацювати матеріал . Найбільше сподобалося, що заняття не закінчуються до тих пір, поки кожен не покаже практично пройдений матеріал в даний день, якщо не виходить, пояснять ще раз. .Викладачі майстри своєї справи. Величезне спасибі !!! Результатом залишився задоволений!

Петро

Цe нe просто курси масажу……цe вeликий досвід спілкування, дужe ціквe навчання, взаєморозуміння, підтримка, хороший настрій, приємні знайомства, увага кожному учню, індивідуальний підхід, Іван кожну людину підтримав, зрозумів, допоміг……шкода, що так швидко пройшов час….дякую Вам за всe!

Olga

Я можу довго писати про курси і дуже довго розказувати атмосферу ,яка панує на курсах і людей, які там навчаються,адже мала нагоду познайомитися з цим всім особисто.) Я щаслива,що навчалась саме в цього сенсея і час проведений на заняттях для мене дуже важливий:) Тому замість тисячі слів скажу… прийди,спробуй і навчись!!!дякую вам)))

Ярина

Дуже вдячний всім цим людям які пройшли зі мною це навчання . Якщо чесно емоції не передати . стільки чудових спогадів і головне отримані знання і пройдена практика під пильним контролем нашого класного наставника який завжди нам допомагав і класно все пояснював )) дуже всім дякую за це )))

Роман

Чудові курси! Стверджую з власного досвіду. Спеціалісти Massage learning Pro- кваліфіковані молоді люди, які доступо та зрозуміло навчать та пояснять вам техніку та методику виконання різноманітних видів масажу. Знають як знайти індивідуальний підхід до кожного свого учня. Окрім того вони намагаються знайти місце подальшого працевлаштування для вас…і знаходять! Загалом навчання проходить у доволі дружній та приємній атмосфері. Класні курси. РЕКОМЕНДУЮ!)

Лисик Сергій

Хто хоче повчитися масажу, раджу всім школу масажу Massage Learning Pro у Дрогобичі. Багато теорії, а ще більше практики. Вміннями масувати, які я здобула в школі, були високо оцінені за кордоном. Раджу всім!!!

Mira Struk

Хотів подякувати massage lerning pro, за всі курси які ви проводите. Багато нового у вас можна навчитись та вдосконалювати свою кваліфікацію. Був на семінарі до медичної допомоги – взагалі, в захваті від почутого і багато чого навчився, тому бажаю щоб кожен Українець знав та вмів її надавати і багато тоді можна буде запобігти нещасних випадків. Дякую що ви є!

Учасник семінару та курсу.

Добрий вечір! Хочу в першу чергу подякувати Івану Романовичу Школа масажу«Massage Learning Pro” За чудовий поданий матеріал, я дуже вдячна, що потрапила на Стоун масаж. Я сьогодні відчула, що таке (((Релакс)))(happy) я була просто в шоці… так класно,,, що всім рекомендую пройти цей курс Стоун-терапії.))) Дуже дякую за позитивні емоції.

Учасниця курсу

Закінчила курси з різних вивід масажу і хочу подякувати школі масажу “Massage learning Pro” за навички здобуті тут. Отримала задоволення від навчання, масу знань та позитивних емоцій. Викладач Іван Прокопів добрий викладач і зразу видно майстер своєї справи.Щодо переваг то навчають всього з азів, індивідуальний підхід до кожного. На заняттях чудова та весела атмосфера. Після закінчення по любих питаннях можна звернутись за порадою. Також допомагають здібним випускникам з працевлаштуванням в тому числі і допомогли мені за що велике спасибі.
Якщо освоювати нову професію то тільки тут!👍👍👍

Марія Садова

Для кого цей курс протипоказаний

 1. Для тих хто шукає халяви і хоче отримати результат малими зусиллями.
 2. Для тих хто не несе відповідальність за свої дії та перекладає її на інших.
 3. Для неадекватів.

Результату не досягнути неможливо

Ми не проводимо експерементів і не розводимо демагогії.
Ділимось роками перевіреним досвідом, який приносить результат

Увага! Щоб не пропустити час наступного набору слідкуйте за анонсами в соцмережах або підписуйтесь на розсилку нижче.

Важливо! Для кращої якості викладання група обмежена кількістю 8-10 учасників, тому не зволікайте і приймайте рішення швидко. Наші випускники знають, що ми даємо більше ніж ви платите.

 

Набір учасників на навчання триває 

Вартість проходження курсу MassageLearningPro

Оплату можна розділити на дві частини.

Вчіть лише те, що потрібно.

Якщо Вам не потрібний коплексний курс масажу, або ж не має часу на проходження 3-х місячного курсу MassageLearningPro у Вас є можливість окремо навчитись одного з видів масажу:

Медовий

Про корисні властивості медового масажу відомо здавна. Ця оздоровча процедура має безліч переваг в порівнянні з класичним масажем, так як мед дуже швидко вбирається в шкіру, і всі його біологічно активні компоненти швидко потрапляють у кров і включаються в обмін речовин.

Оздоровчі властивості медового масажу:

 • розблокує і стимулює функцію лімфатичної системи;
 • покращує терморегуляцію шкіри;
 • позитивно впливає на нервову систему;
 • знімає запалення і сприяє релаксації;
 • покращує кровообіг.

Вартість 500 грн. / 1 заняття (4 год)

Лімфодренажний

Лімфодренажний масаж застосовують у випадках: •Схильність до повноти; • Проблеми з мікроциркуляцією, внутрішні набряки, що виникають внаслідок старіння організму; • Варикозне розширення вен, при якому спостерігається порушення лімфатичного відтоку в області ніг; • Необхідність у корекції фігури, схудненні; • Набряклі типи целюліту; • Захворювання, при якому відбувається порушення нормального метаболізму.  Вартість 1150 грн / 4 заняття

Аромомасаж

Аромотерапія – це давня наука, яка полягає на використанні цілющих властивостей чистих ефірних олій, отриманих з природних джерел, з метою оздоровлення та омолодження тіла. Вартість 650 грн. / 3 заняття

Антицелюлітний

Антицелюлітний масаж – це лікувальна процедура, яка впливає на основні механізми розвитку целюліту, є складовою більшості антицелюлітних програм і забезпечує левову частку їх ефективності. Вартість 1300 грн/ 5 заняття

Вакуумний масаж

Вакуумно-роликовий масаж (вакуумна терапія) — це метод лікування не менш давній, ніж ручний масаж чи мануальна терапія; він застосовувався в стародавньому Єгипті, Китаї, Індії, в Латинській Америці. Механізм фізіологічної дії вакуумного масажу складається з механічного, нервово-рефлекторного та гуморального компонентів впливу на організм. Вартість 550 грн / 1 заняття

Експрес курси

Експрес курси “Масаж для себе близьких та рідних” – це можливість швидко (впродовж декількох днів) навчитись робити один із видів масажу, який ви зможете робити для себе чи рідних в домашніх умавах.

До нас часто звертаються з проханням показати як робити масаж самому, у домашніх умовах, то дитині після бронхіту, то чоловіку з болями в спині, то дружині з головною біллю….. Ми вирішили ввести короткі експресс курси з таких видів масажу: масаж гололови, масаж спини, масаж рук та ніг, реабілітаційний масаж після травм чи захворювань. На цих курсах Ви навчитесь правильно робити масаж конкретної частини тіла, дізнаєтесь на що звернути увагу і у яких випадках масаж протипоказаний. Вам розкажуть і научать усьому тому завдяки чому можна полегшити, або зняти болі спини, голови, при застійних явищах дихальних шляхів, покращити ваше самопочуття, та допоможе зняти втому!

Додатково для підвищення експертності та професійності.

Для тих, хто хоче стати не просто масажистом а професіоналом у своїй галузі пропонуємо додатково оволодіти прикладними видами масажу до яких входять:

 • Стоун-масаж,
 • гречаний,
 • російський спа-масаж,
 • спортивний,
 • іспанський

Детальніше про масажі тут

 

Стоун масаж

СТОУН МАСАЖ — безцінний дар природи.

Масаж камінням (або стоун масаж) — одна з популярних розслаблюючих процедур, яка допомагає повернути бадьорість духу і розслабитися від щоденних стресів і буденної суєти. Суть процедури полягає в особливому впливі фахівця на певні ділянки тіла за допомогою каменів з вулканічних порід, мармуру або базальту. Для такого масажу використовуються камені природного походження, які ідеально відшліфовані природним способом: вітром, піском або водою.
З давніх часів відомо, що камені природного походження мають неймовірними цілющими здібностями: вони чудово справляються зі стресом, втомою, знімають напругу і налагоджують психоемоційний стан людини. Також відомо, що камені здатні поглинати негативну енергію людини і натомість дарувати позитивну і чисту. Завдяки цим властивостям, після масажу людина відчуває себе завжди розслабленою відпочившою, а деякі відчувають почуття «оновлення».
Стоун масаж припускає метод термотерапії: чергування холодних і гарячих каменів на різних ділянках людського тіла. Масаж гарячими каменями чудово дозволяє розслабитися і повернути душевну рівновагу. Завдяки теплу, що виходить від каменів, запускаються обмінні процеси, розслабляються м’язи і поліпшується кровообіг. Масаж холодними каменями підвищує м’язовий тонус і є відмінним засобом проти тромбозу. Зазвичай процедура триває півтори години

Сторінка курсу

Спортивний масаж

Спортивний масаж – вид масажу, який застосовується для поліпшення стану спортсмена і його спортивної форми. Також використовується для підвищення фізичної працездатності, зняття втоми, профілактики травм і захворювань опорно-рухового апарату. Спортивний масаж поділяють на попередній і відновний.

Завдання спортивного масажу:

• поліпшити стан нервово-м’язового апарату спортсмена і особливо тих м’язів, на які падає велике навантаження;
• підвищити спортивну працездатність;
• сприяти швидкому входженню в спортивну форму.

Гречаний масаж

Гречаний масаж,або компреси нагрітою гречкою використовувались ще за давніх часів.Знахарі,народні цілителі лікували настоями трав,гарячими травами з гречаною крупою різні хвороби – від простуд та гейморитів до міозитів та артритів.Гречка допомагала не тільки при тілесних недугах,але й використовувалась як антидеприсант.
Особливий аромат,який виділяє нагріта гречка заспокоює,створює відчуття домашнього затишку.Сухе тепло гречки має судинорозшируючу,анестизуючу,здатність.
Потрібно відзначити ще одну корисну властивість гречаної крупи – адсорбація.Завдяки їй під час масажу токсини,які виділяються разом з потом,вбираються крупою і назавжди покидають наш організм

Іспанський масаж

Іспанський масаж включає в себе безліч найрізноманітніших технік, дії спрямовуються на самі різні ділянки тіла. Традиційно виділяють іспанський масаж обличчя і шиї, який отримав величезне поширення в косметології, і іспанський масаж по тілу.

Також існують особливі методики іспанського масажу, спрямовані на зняття втоми і стресу, для надання дії на дихальну, нервову, серцево-судинну системи організму людини, суглобової апарат. Для кожної системи використовується своя унікальна методика. Всього відомо понад 6000 прийомів іспанського масажу.

Іспанський масаж вимагає від майстра не тільки гарного знання анатомії, фізіології, методик мануального дії, але й творчого підходу. Головна відмінність іспанського масажу від класичного полягає у величезній кількості прийомів, застосовуваних під час сеансу, поряд з цим ні один з них не повторюється двічі. Іспанський масаж повинен проводитися з урахуванням особливостей організму хворого. Майстер чуйно відгукується на кожну зміну в організмі клієнта і відповідно до них проводить коригування. Так, для кожної конкретної людини використовується і окрема методика масажу, яка змінюється навіть у ході повторних сеансів.

.

Для отримання детальної інформації звертайтесь за

тел: ‎0971846377

‎ ‎095 593 0948

Ми в   соціальних мережах   DgD9N8W8Cesfacebooklogo